UDOSTĘPNIJ

Share on facebook
Share on twitter
Share on email

Honda ujawniła nazwę swojego pierwszego modelu całkowicie elektrycznego, przeznaczonego na rynek europejski. Samochód będzie dostępny w salonach jako Honda e.

Prototyp pojazdu zaprezentowano podczas tegorocznego salonu motoryzacyjnego w Genewie.  W ramach strategii „Electric Vision” do 2025 roku, pełna gama samochodów Hondy sprzedawanych w Europie, będzie wyposażona w zelektryfikowane układy napędowe.

Honda e zostanie pierwszym modelem japońskiego producenta, który skorzysta z platformy stworzonej dla pojazdów elektrycznych. Nowy EV ma być wyposażony w zaawansowany układ napędowy przekazujący moc na tylne koła. Honda otrzymała już ponad 22 000 zgłoszeń od potencjalnych nabywców pojazdu z całej Europy. Zainteresowani zakupem będą wkrótce mogli zarejestrować się na lokalnej stronie internetowej, aby uzyskać więcej informacji.

 

hondanews.eu, materiały własne

UDOSTĘPNIJ

Share on facebook
Share on twitter
Share on email

Zobacz również:

NEWSLETTER

Zapisz się do naszego newslettera! Bądź na bieżąco z nowościami z rynku paliw alternatywnych

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych, zgodnie z treścią Ustawy z dn. 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. 2002 r. Nr 101 poz. 926, z późn. zm.).

TWITTER

FACEBOOK

POLECANE

ŚLEDŹ NAS NA