UDOSTĘPNIJ

Share on facebook
Share on twitter
Share on email

GreenWay Polska posiada już w swojej sieci 100 szybkich ładowarek do samochodów elektrycznych, które dysponują łącznie ponad 200 punktami ładowania dużej mocy (> 22 kW). Do końca roku przybyć ma dodatkowo ponad 150 takich punktów, co oznacza że firma samodzielnie zrealizuje w całości cel zdefiniowany dla tego rodzaju infrastruktury do 2020 roku w Krajowych Ramach Rozwoju Infrastruktury Paliw Alternatywnych.

Szybkie ładowarki GreenWay Polska wyposażone są od jednego do trzech punktów ładowania dużej mocy, pozwalając na ładowanie samochodu prądem stałym i mocą minimum 40 kW oraz w jeden punkt normalnej mocy ładujący prądem przemiennym. Tym samym, sto stacji ładowania GreenWay Polska udostępnia kierowcom elektryków łącznie 270 punktów ładowania, w tym ponad 200 dużej oraz 70 normalnej mocy.

– Rozbudowa naszej sieci jest kluczowym elementem naszej strategii. Naszym celem jest zapewnienie posiadaczom samochodów elektrycznych możliwości ich ładowania w każdym zakątku kraju. Dążymy także do tego, aby moc naszych ładowarek pozwalała na jak najszybsze ładowanie samochodu, gdyż jest to kluczowe oczekiwanie naszych klientów, szczególnie tych podróżujących po Polsce – powiedział Rafał Czyżewski, Prezes GreenWay Polska. – Jestem dumny, że dzięki ogromnemu zaangażowaniu naszego zespołu udało się stworzyć tak znaczącą sieć w ciągu zaledwie 2 lat, a firma
stała się niekwestionowanym liderem na polskim rynku dostawców usługi ładowania.

 

greenwaypolska.pl, materiały własne

UDOSTĘPNIJ

Share on facebook
Share on twitter
Share on email

Zobacz również:

NEWSLETTER

Zapisz się do naszego newslettera! Bądź na bieżąco z nowościami z rynku paliw alternatywnych

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych, zgodnie z treścią Ustawy z dn. 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. 2002 r. Nr 101 poz. 926, z późn. zm.).

TWITTER

FACEBOOK

POLECANE

ŚLEDŹ NAS NA